June 8, at Booneville High School

1A/2A GIRLS

RED

Kei Honey, Calhoun City

Mariah Bell, East Webster

Isha Patterson, East Webster

Amyah Verner, Hamilton

Gara Beth Self, Ingomar

Allison Hadorn, Tremont

Haley Robinson, Tremont

Chloe Casner, Walnut

Laney Jackson, Walnut

Vivian Martindale, Walnut

Jenny Thompson, West Union

Coaches: J.C. Hayles, West Union; Jackie Vuncannon, Walnut

BLUE

Keeley Wade, Baldwyn

Zanaiyah Daniel, Blue Mountain

Tyesha Gilliard, Blue Mountain

Kadasha Bryant, East Webster

India Prather, Falkner

Icie Cockerham, Hamilton

Deidra Keaton, Hamilton

Tylisha Verner, Hamilton

Lauren Thompson, Ingomar

Maycee Chambers, New Site

Kaitlin Aters, Tremont

Allie Green, West Union

Coaches: Alicia Thompson, Blue Mountain; Reneetra Pippin, Baldwyn

1A/2A BOYS

RED

Cameron Wicks, Baldwyn

Tyrus Miles, Bruce

Quonn Mayes, Biggersville

Keevon Patterson, East Webster

Carrin Townsend, East Webster

Jarrean Patterson, Eupora

Trent Bradley, Ingomar

Austin Geno, Jumpertown

Jalin McFarland, Okolona

Jamal Moore, Okolona

Kylan Conners, Potts Camp

Khris Perry, Walnut

Coaches: Eric Marshall, Eupora; Jeremy Dillard, Potts Camp

BLUE

Ethan Carmichael, Baldwyn

Wendell Cox, Blue Mountain

Keon Phillips, Calhoun City

Kiminski Bankhead, Hamilton

Kelon Hall, Ingomar

Brandon Keys, Ingomar

Jacorrius Stanfield, Okolona

Kellon Harrison, TCPS

Jaymen Allen, Thrasher

Jalon Beene, Wheeler

Cade Franks, Wheeler

Kevin Hurley, Walnut

Coaches: Jason Harrison, TCPS; Drew Gavin, Hamilton

3A/4A/5A/6A GIRLS

RED

Karmen Payne, Belmont

Mariah Holland, Oxford

Macy McMillian, Nettleton

Ashley Epps, Oxford

Kelsey Wilborn, Oxford

Abbey Montgomery, South Pontotoc

Mattie Pilcher, South Pontotoc

Lexie Ward, South Pontotoc

Alana Davis, Tupelo

Jalancia Kohlheim, Tupelo

Anne Mills Avent, Water Valley

Jamia Hollings, West Point

Coaches: Bill Russell, South Pontotoc; Cliff Ormon, Oxford

BLUE

Rebekah Fields, Alcorn Central

Dashunae Fields, Amory

Lauren Haynes, Amory

Madison Wax, Amory

Morgan Hodum, Kossuth

Sharnec Mosely, Nettleton

E’lexis Jones, New Albany

Moe Daniel, Ripley

Amaria Strong, Starkville

Christian Bobo, Tishomingo Co.

Morgan Perkins, Tishomingo Co.

Coaches: Angie Malone, Kossuth; Paula Wax, Amory

3A/4A/5A/6A BOYS

RED

Jacquette Young, Aberdeen

Cole McGrath, Booneville

Deveon Miller, Holly Springs

Gary Hoskins, Itawamba AHS

Jaxon Orr, Itawamba AHS

William Thompson, Shannon

TyQuarius Ward, Shannon

Tyler Talley, Starkville

Terry Tate, Starkville

Braxton Pritchard, Tishomingo Co.

Anthony Nichols, Tupelo

Marquez Caldwell, Water Valley

Coaches: Darryl Wilson, Itawamba AHS; Sylvester Kilgore, Holly Springs

BLUE

Jonathon Derrick, Alcorn Central

Solomon Foster, Aberdeen

Jerrell Brunston, Byhalia

Antwon Porter, Byhalia

Kavonte Tunstall, Byhalia

Shawn Pounds, Nettleton

Kyston Dilliard, Ripley

Montrae Mason, Ripley

Tyson McKenzie, Saltillo

Jamarrion Brown, Starkville

Atavius Jones, Starkville

Tucker Hill, Tishomingo Co.

Bud Tolbert, Water Valley

Coaches: Presley Coleman, Winona; Darwin Cooper, Byhalia

Recommended for you

comments powered by Disqus