Monday, Sept. 9

Alcorn Central at Kossuth

Corinth/Belgreen (Ala.) at Belmont (tri-match)

Tuesday, Sept. 10

Aberdeen at Amory Christian

Amory at West Lowndes

Belmont at Baldwyn

Falkner at Alcorn Central

Hickory Flat at East Union

Ingomar at Potts Camp

Itawamba AHS at South Pontotoc

Kossuth at Saltillo

Mantachie at Biggersville

Mooreville at Caledonia

Myrtle at West Union

New Albany at Center Hill

Oxford at Lake Cormorant

Pine Grove at Walnut

Pontotoc at Shannon

Starkville at South Panola

Water Valley at Corinth

Thursday, Sept. 12

Baldwyn at Biggersville

Choctaw County at Amory

East Union at Walnut

Falkner at Belmont

Grace Christian at Starkville

Hickory Flat at Pine Grove

Ingomar at Holly Springs

Itawamba AHS at Mooreville

Lake Cormorant at Lafayette

New Albany at Pontotoc

Okolona at Mantachie

Oxford at Center Hill

Potts Camp at West Union

Shannon at Saltillo

South Pontotoc at North Pontotoc

Tishomingo County at Ripley

Tupelo at DeSoto Central

Saturday, Sept. 14

Tupelo Volley Fest

Pool A (Court 1)

Tupelo vs. New Albany, 8 a.m.

Crockett County (Tenn.) vs. Cleveland Central, 9 a.m.

South Panola vs. New Albany, 10 a.m.

Cleveland Central vs. Tupelo, 11 a.m.

Crockett Count (Tenn.) vs. South Panola, noon

Tupelo vs. Crockett County (Tenn.), 1 p.m.

New Albany vs. Cleveland Central, 2 p.m.

South Panola vs. Tupelo, 3 p.m.

Cleveland Central vs. South Panola, 4 p.m.

New Albany vs. Crockett County (Tenn.), 5 p.m.

Pool B (Court 2)

Pontotoc vs. Starkville, 8 a.m.

Tupelo JV vs. Southaven, 9 a.m.

Center Hill vs. Starkville, 10 a.m.

Southaven vs. Pontotoc, 11 a.m.

Tupelo JV vs. Center Hill, noon

Pontotoc vs. Tupelo JV, 1 p.m.

Starkville vs. Southaven, 2 p.m.

Center Hill vs. Pontotoc, 3 p.m.

Southaven vs. Center Hill, 4 p.m.

Starkville vs. Tupelo JV, 5 p.m.

Pool C (Court 3)

Amory vs. Oxford, 8 a.m.

New Hope vs. Germantown, 9 a.m.

Caledonia vs. Oxford, 10 a.m.

Germantown vs. Amory, 11 a.m.

New Hope vs. Caledonia, noon

Amory vs. New Hope, 1 p.m.

Oxford vs. Germantown, 2 p.m.

Caledonia vs. Amory, 3 p.m.

Germantown vs. Caledonia, 4 p.m.

Oxford vs. New Hope, 5 p.m.

Note: Quarterfinals, semifinals, championship to follow

Recommended for you

comments powered by Disqus